Aktuality a tiskové zprávy

Zpět na přehled tiskových zpráv

Jiří Volf2 – máme jasno o projektu „DÍTĚ

28.11.2008 22:16
Team Jiřího Volfa v posledních dnech usilovně jednal o budoucnosti a postupu projektu „DÍTĚ“ který organizuje jeho team jako doprovodný program startu na Pražském rallysprintu 5.-6.12.08. Vše je již konkrétní a oficiální a proto bychom vás o tom rádi informovali.
Jak postupujete Jirko? : „Na rozdíl od prvních informací jsme uzavřeli nakonec konkrétní dohodu s VÝBOREM DOBRÉ VŮLE nadace Olgy Havlové. V jednáních byli nejvstřícnější a máme pocit největší profesionality, včetně vhodnosti vybraných případu, kde je třeba pomoci. Paní ředitelka nám okamžitě předložila cca deset projektů s tématem zdravotní problém v kombinaci s pojmem „dítě“. Částky, kterými je možné minimálně jeden potřebný projekt podpořit se pohybují od 24.000,- do 200.000,- CZK. Jde například o zvedací zařízení pro děti po obrně, které jim umožní v sociálně slabých rodinách alespoň důstojný pohyb a možnost manipulace, dále o hlasové procesory nebo elektronická zařízení pro hlasově a sluchově postižené děti. My bychom nejraději pomohli všem, ale to zřejmě nebude z důvodu financí možné ani v našich silách. Přesto máme již na účtu přes 20tis. korun a minimálně 50tis. slíbeno od partnerů a známých. Tento čtvrtek jsme na Občanské plovárně v Praze společně s Evou Aichmajerovou a Liborem Boučkem celý záměr představili mediím a veřejnosti. Zde každý z návštěvníku akce časopisu LOOK obdržel leták s informacemi a číslem účtu, který najdete i v minulé tiskové zprávě.

Pro ty kteří nezaznamenali naše číslo účtu projektu „DÍTĚ“ ještě jednou uvádíme informace.

Konto pro příspěvky na projekt: ČSOB Brno, Veveří 111, Brno, 601 79
Č.ú. 373118503/0300 CZK, IBAN CZ83 0300 0000 0003 7311 8503 (zahraniční platby)
Variabilní symbol: vaše tel. číslo (pro vylosování výherců místa spolijezdce při testu), Zpráva pro příjemce uveďte: „DÍTĚ“ – popř. Příjmení, atd.

Kontakt pro informace : Jiří Volf, email: volfjirka@seznam.cz, www.volfjirka.cz

Ještě jednou apeluji na všechny, kteří se s tímto projektem ztotožňují – POMOZTE NÁM ! PROSÍM !.VOLF MEDIA SERVICE
www.volfjirka.cz

Zpět na přehled tiskových zpráv